top of page

TFF'YE YABANCI YÖNETİCİ GELSİN

TFF YE YABANCI YONETICI GELSİN

Biz her sene bu koasları, saçma sapan kararları çekmek zorunda mıyız ?

Süper modern stadlar var... Avrupa'nın yıldız futbolcularını milyon eurolar vererek getiriyoruz, ama ne yazık ki bunun altından kalkamayan yöneticilerin elinde Türk futbolu günden güne eriyor.

Adil bir yönetim için yabancı hakem gelsin diyoruz. Avrupada başarılı olmak için yabancı futbolcu sayısı çok olsun istiyoruz da, neden tff'nin başına yabancı bir başkan gelmesin!

Yıllardır bir yabancıfutbolcu sayısı nın ne kadar olacağını beceremediler. Her sene ayrı bir problem , niye? Çünkü takımlara göre kuralı değiştiriyorlar. Fenerbahçe Avrupa'ya gidecekse arttır, gidmezse sayıyı azalt.

Eskişehir limiti aşar ise puan sil , ama Fenerbahçe limiti aşar ise ceza almasın diye limiti yükselt.

Alt yapıya önem verin diyorlar ama Fenerbahçe rezerv liginde başarılı değil ise , ligi iptal edebiliyorlar. Kimsenin Türk futbolunu düşündüğü yok varsa yoksa fb yi ligte tutmak.

Başka tff başkanı çıkar "Fenerbahçe için play-off sistemini getirdim" der.

Milli takım iki kere küme düştü, ama onların derdi Milli takımı 3 kere Avrupa kupasına katılmasına, bir kere Dünya 3. lügünde ilk onbirde 8 , toplamda 11 futbolcu veren kadroyu oluşturan GS lı Fatih Terim'i kovmak olmuş.

Avrupa'da stadları ve kadroları düşük olan ülkeler bile Dünya kupası, Avrupa kupalarına katılırken en küçük ülkeden bile neden daha başarısızız: iç çekişmeyi marifet sayan tff başkanları sayesinde.

Adamlar Juventusuu küme düşürdüler, biz yapamadık. Adamlar İngilizleri bir yıl men edelim dediler, ingilizler hayır biz 5 yıl cezayı hakettik dediler, kendilerine ceza verdiler. biz mi stat)dı yakanlara, polis arabasını ters çevirenlere, ırkçılık yapanlara nerdeyse ödül verecektik.

Eskiden Anadolu takımların karşılıklı maçlarında bile tribünler dolardı. Şimdi boş. Ligin sonuna BJK ve Fenerbahçe'yi ligte tutmak için sırf stadlar dolsun, yayıncı kuruluş kazansın diye mi MHK destek veriyor.

Her sene olduğu gibi yine bir takımın başarısızlığını örtmek uğruna Türk futboluna bir kaos dolusu sezona merhaba .

TFF BAŞKANI VE YÖNETİCİLERI YABANCIOLSUN!

NOT ; Sonra seyirciye kaçak yayın kullanma diyorlar. Yönetenler kaçak yonetiyorlarsa seyirci ne yapsın.

Yıllardır önceden stadı belli olan Süper kupa finalinin ne stadı belli ne tarihi belli ...ACABA NEDEN???

Önceki BJK'nin Avrupa'dan dan bir yıl men edilmesine sebep olan Demirören, sonraki 2011 deki şike yapan takımın 2. başkanı Nihat özdemir. Şimdikinden umutlandık ama oda gidenleri aratacak gibi.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Prekazi Sultan Ahmet.png
bottom of page