top of page

Nedense?

Uefa s. ligi finaline daha çok zaman varken NEDENSE GS-istanbul maçında stat problemi çıkarıldı.

fb - sivas kupa maçı NEDENSE fb nin bay olduğu haftaya denk geldi.

daha önceki seneler Melo tükürmedigi halde , tükürdü denilerek 4 maç ceza alması sağlandı. fb li mirales tükürdüğü halde , onunki sıvı imiş denilerek 12 maçlık cezası 4 maç indirildi NEDENSE. ama fb maçında TS lu futbolcuya tüküren samet NEDENSE Var dan tespit edilip kırmızı kart verilmedi ve ne ceza alacağı, daha doğrusu almayacak gibi görünmesi NEDENSE medya tarafından olayın basit gösterilmesi sağlanıyor.

GS ın BJK deplasman maçından önce , fb ve başta BJK olmak üzere Halil Umut Meler atanmasın diye elinden geleni yapıp engel olanlar NEDENSE bir hafta sonra oynanacak GS fb maçına deplasman hakemi olan halil umut meler atanması için elinden geleni yapacaklar.

NEDENSE bu hafta GS ın puan kaybetmesi sağlanacak gibi. çünkü GS ın A.gucu nü yenmesi halinde fb GS maçının sadece GS lı lar için önemli olacağı, ama GS ın puan kaybetmesi halinde sadece Türkiye değil bir çok ülkede dijiturk ün satış yapacağı ve bir hafta boyunca gazetelerin ve spor programların seyredilecegi düşünürsek, büyük bir piyasasının olacağı gerçeği varken NEDENSE sanki puan kaybettirecekler gibi geliyor.


Ismail BAYAR- 1987GS