top of page

HEPİMİZ SUÇLUYUZ

Hepimiz Suçluyuz

taraftarından, futbolcusuna. teknik adamından, yöneticisine. tff başkanından, medya ya ve meb. spor dan sorumlular.

TARAFTAR

Milli takım da GS, fb olmaz. yok maçı GS lı futbolcu kazandırdı veya fb li futbolcu yüzünden kaybettik gibi art niyetli paylaşımlar olmaz. kazansakta, kaybetsekte Milli takım futbolcusunun hatası dır veya başarısıdır.

Ali Sami Yen de fb li futbolcu, kadıköy de GS lı futbolcuya tepki olmaz. olmamalı

her şey de olduğu gibi Milli takım da bile ayrım yapmayı dört gözle bekler hale geldik. Milli takım en başarılı dönemini Fatih Terim zamanında yaşadı ama neymiş GS lı. Fatih var diye Milli takımı seyretmezmis. vb çok örnek var. Lucescu yu beğenmedik, neymiş saç ı dağınık yok alzehmir olmuş. illa bir kılıf buluyoruz. her takım taraftarı kulüpteki ezikliği Milli takıma zarar vermekten çekinmiyor.

FUTBOLCU

üstünde Milli forma olduğu halde sırf kendi kulübün rakibi diye , bir kişinin ettiği küfreden saha yı terk edebiliyor. üstelik maç a bir dakika varken. silah çeken lerde çabası.

TEKNIK ADAM

Aman bu kulüpten futbolcu almadık, şimdi tepki olur diye Milli takıma futbolcu seçiyor. kimi teknik adam çalıştığı kulüpteki, rakip ile olan çekişmesini Milli takıma taşıyor. kimide Milli takım da kalsın diye başkanın 11 müdahalesini görmezden geliyor.

KULÜP BAŞKANLARI

eskiden kulüp başkanları futbolcusunu Milli takıma nerdeyse davul zurna ile gönderiyor ve hadi oğlum Milli takım için elinden geleni yap diyordu. şimdi aman oğlum haftaya derbi maçımız var. kendini koru diyor . olurda futbolcusu Milli takım dan sakat dönerse taraftarından, medya sına Milli takımı suçluyor. TFF

teknik adam bulmakta ve bulduğu gibi göndermede bir numara. çünkü suç u atacak en zayıf halka teknik adam lar.

Futbolcuların saha içi olduğu gibi saha dışı Milli takıma layık olup olmadığına bakmıyor. Pasaportu Türk ama maçtan sonra Türkçe konuşamayan futbolcunun tercüman tutmasına dikkat etmiyor.

SPOR BAKANLIĞI