top of page

Hangisi Kolay, FENERBAHÇE?

Fenerbahçe

Bu hafta şampiyonluktan dolayı GS'ı alkışlayacaklar mı? Alkışlarsa büyüklüğünden ne kazanır ne kaybeder...

GS başkanı rahmetli Özhan Canaydın fb'nin GS ı 6-0 yendiği maçtan sonra taraftar tepkisini gözetmeksizin fb yi alkışlamıştır. Kim kazandı, Özhan Canaydın.

Bir GS-FB maçından önce GS'lı futbolculardan bir çocuğun sakat olduğunu gören fb kaptanı Galip Kulaksızoğlu, siz eksiksiniz bu maçı erteleyelim dediğinde, ertelen maçı GS farklı kazanmasına rağmen, hatırlanan maç skorumu olmuştur yoksa Galip Kulaksızoğlu'nun hareketi mi... tabii ki Galip Kulaksızoğlu.

Metin Oktay’ın FB'nin filmlerini yırttıgı golde, golü soran gazetecilere, rakibi ile dalga geçeceğine, "Bu FB nin büyüklüğünden dolayı" derken , kazanan tabii ki Metin Oktay olmuştur.

Metin Oktay’ın jübile maçında, bir kaç dakika fb forması giyer misiniz sorusuna, ölürümde giymem yerine , gurur duyarım derken kim kazanmıştır... Tabii kiMetin Oktay.

fb- akhisar maçında , akhisar ın GS lı teknik direktör ü Hamza hamzaoglu akhisar lı futbolcuları şampiyon fb yi alkışlattıgında , kazanan Hamza hoca olmadı mı.

Bir kupa maçında GS a karşı kaybeden BJK kupanın sonuna kadar bekleyip GS lı futbolcuları alkışladığında , BJK büyüklüğünden bir şey kaybettimi. Hayır

iyi olmak kolay dır. kötü olmak zor. bakalım fb neyi tercih edecek. Alkış lamak zorunda olmayabilir ama mesele alkış yapar ise büyüklüğüne, büyüklük katacağının farkında dır heralde.

Lefter mi ,yılmaz ı mı tercih edecek.

Can Bartu yu mu ,emre belezoglu mu tercih edecek.

Alpaslan ve Alex mi tercih edecek yoksa Volkan ı mı.

( Volkan iyi bir örnek. daha düne kadar fb taraftarı hariç tüm taraftarların sevmediği hatta nefret ettiği Volkan , deprem bölgesinde insan üstü ilgisi onu bir anda bir çok rakip taraftarların sevgisini kazanmasına neden olmuştur. )

Büyüklük duruş la olur. bekleyip göreceğiz. rakibe saygı duyunki, başka zaman da şampiyon olduğunda rakip te size saygı

duysunlar.

50 000 kişinin sahaya çıktığınızda size küfür etmesini mi yoksa o 50 000 kişinin sizi alkışlamasınımı . hangi kolay ve güzel.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
Prekazi Sultan Ahmet.png
bottom of page