top of page

ANTRENÖR KOVMAK ÇÖZÜM MÜ?


Futbolcu hata yapar antrenör gider.

TFF ve hakemler hata yapar antrenör gider.

Taraftar hata yapar antrenör gider.

Antrenör hata yapar antrenör gider.

Başkan hata yapar antrenör gider.

Futbolcu hata yapar antrenör gider.

TFF ve hakemler hata yapar antrenör gider.

Taraftar hata yapar antrenör gider.

Antrenör hata yapar antrenör gider.

Sonuç ne olursa hepsi antrenörlerden daha bilgili. GS tarihinde en başarılı 3 hoca yaz desek. brian Birch, Derwall ve fatih terim deriz.

Birch ikinci gelişinde gönderildi. Derwall dayak yedi .Fatih hoca da kovuldu. hocaların hata ları oluyor tabiki kendi futbol bilgimize göre eleştiri yapacağız ama bu antrenör değil demek kabak tadı veriyor.

Bakın Milli takımın geldiği noktaya Fatih hoca en başarılı teknik adam , kovulmaktan beter edildi. aldığı para konuşuldu sanki diğerleri asgari ücret aldılar. Türkiye ve avrupa da bir çok başarısı olan Lucescu ya alzemir hastası diye gönderdik, adam halen devam ediyor. Fatih hoca dan başka Türk hoca şöyle desen Şenol hoca diyecekler onuda gönderdik. ersun yanal , abdullah avcı derken Türk milli takımı 2 ligtende küme düştü. çünkü onlar dışında herkes futbolu iyi biliyor.

Fatih hoca nın eleştirecek çok yanı var ama öyle hocalarla kiyasliyoruz ki şaşırmamak elde değil şimdide aynısını Torent te yapıyoruz.

Cevat güler ile Sanpiyon olduk. bizde futbolcular hocası için oynarlarsa başarı gelir .Fatih ve Torent in yerine geçmesini istenen hocalara bakalım. örnek çok.Sergen Sanpiyon oldu bir sene sonra kovuldu.okan Sanpiyon oldu ertesi yıl küme potasına düştü. bülent hoca rize de durumu kritik bu haftada yenildi. bunların hiç biri 2 yıl bir takım çalıştırmamış .

fatih hoca nın sezon sonuna kadar kalmasından yanaydim. ama gönderildi. tekrar tekrar geriye gidip en kritik maçlarda bile halen fatih hoca gelsin demek hayalcilik. görünün mayıs a kadar Torent e destek.en son suçlu torent tir. şuan GS bu hale gelmesinin tek sorumlusu TFF dir. başkan ve antrenör istifa diyenler en başa tff yi koymuyorsa onlarda en az onlar kadar sorumludur.

ben marcao yu geldiği günden biridir beğenmem ama maçın 1.dakikasindan itibaren iyi oynasın GS kazansın derim. bazı ları sevdiği kişi GS gelsin de GS a ne olursa olsun düşünçe sinde ...................en kritik göztepe ve rize maçında destek verildi. galibiyet geldi. tff den sonra en büyük suçlu futbolcular 3 hafta pes peşe iyi oynayan futbolcun yok. işin kolayı kim oynamadı ise o hafta onun üzerinden hoca ya vurmak. hoca yı hangi futbolcu yu oynatmadı diye eleştiri yaptılarsa ertesi maç ı futbolcu sahada geziyor. emre kılınç gibi . ornek çok........................

Birch ikinci gelişinde gönderildi. Derwall dayak yedi. Fatih hoca da kovuldu. Hocaların hataları oluyor tabiki kendi futbol bilgimize göre eleştiri yapacağız, ama bu antrenör değil demek kabak tadı veriyor.

Bakın Milli takımın geldiği noktaya... Fatih Hoca en başarılı teknik adam , kovulmaktan beter edildi. Aldığı para konuşuldu, sanki diğerleri asgari ücret aldılar.

Türkiye ve Avrupa'da bir çok başarısı olan Lucescu'yu Alzemir hastası diye gönderdik, adam halen devam ediyor. Fatih Hoca'dan başka Türk hoca şöyle desen Şenol Hoca diyecekler, onu da gönderdik. Ersun Yanal, Abdullah Avcı derken Türk milli takımı 2 ligden de küme düştü, çünkü onlar dışında herkes futbolu iyi biliyor.

Fatih Hoca'nın eleştirilecek çok yanı var, ama öyle hocalarla kıyaslıyoruz ki şaşırmamak elde değil. Şimdi de aynısını Torent'te yapıyoruz.

Cevat Güler ile Sanpiyon olduk. Biz de futbolcular hocası için oynarlarsa başarı gelir. Fatih Terim ve Torent'in yerine geçmesini istenen hocalara bakalım... Örnek çok...

Sergen, Şampiyon oldu, bir sene sonra kovuldu. Okan, Şampiyon oldu, ertesi yıl küme potasına düştü. Bülent Hoca'nın Rize'de durumu kritik, bu hafta da yenildi. bunların hiç biri 2 yıl bir takım çalıştırmamış.

Fatih Hoca'nın sezon sonuna kadar kalmasından yanaydım, ama gönderildi. Tekrar tekrar geriye gidip, en kritik maçlarda bile halen Fatih Hoca gelsin demek hayalciliktir. Görünen Mayıs a kadar Torent'e destek. En son suçlu Torrent'tir.

Şu an GS'ın bu hale gelmesinin tek sorumlusu TFF'dir. Başkan ve antrenör istifa diyenler en başa TFF'yi koymuyorlarsa, onlar da en az onlar kadar sorumludur.

Ben, Marcao'yu geldiği günden beridir beğenmem, ama maçın 1.dakikasından itibaren iyi oynasın GS kazansın derim. Bazıları sevdiği kişi GS'a gelsin de, GS'a ne olursa olsun düşünçe sinde. En kritik Göztepe ve Rize maçlarında destek verildi, galibiyet geldi.

TFF'den sonra en büyük suçlu futbolcular... Üç hafta peş peşe iyi oynayan futbolcun yok. İşin kolayı kim oynamadı ise o hafta onun üzerinden hocaya vurmak. Hocayı hangi futbolcuyu oynatmadı diye eleştiri yaptılarsa ertesi maç o futbolcu sahada geziyor. Emre Kılınç gibi... Örnek çok

14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör